sportcom.lt
Atsiskaitymas

Interneto parduotuvėje www.sportcom.lt galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynaisiais,mokėjimo pavedimu ar pirkti išsimokėtinai.

Grynaisiais
Grynaisiais galite atsiskaityti atsiimdami prekes tiesiai iš interneto parduotuvės www.sportcom.lt adresu: Jonavos g. 260 - III aukšt. 327 kab., Kaunas LT-44131, Lietuva. Prieš atvykstant maloniai prašome paskambinti!

Mūsų parduotuvėje pamatysite prekių pavyzdžius ir gausite visą reikiamą informaciją, kaip prekes sumontuoti ir prižiūrėti.
Dėmesio! Atsiimdami prekes turėkite tiek grynųjų, kiek nurodyta Jūsų užsakyme.

Mokėjimo pavedimu
Rinkitės šį atsiskaitymo būdą, jeigu norite, kad prekes pristatytume į namus.
Dėmesio! Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas UAB ONIXAS
Įmonės kodas 302438769
PVM kodas LT 100005985017


AB SEB bankas LT90 7044 0600 0715 5041

Pirk išsimokėtinai su SB LIZINGU!
Išsirinkite prekę.
Pasirinkę mokėjimo būdą „SB lizingas“ ir užpildykite elektroninę paraišką sportcom.lt sistemoje prekei pirkti.
Tam, kad galėtumėte pirkti išsimokėtinai, lizingo bendrovės darbuotojai privalo patikrinti Jūsų mokumą, kuriam reikalingas Jūsų sutikimas patikrinti asmens duomenis.
Pasirašyti sutikimą patikrinti Jūsų asmens duomenis galite šiuo būdu:
El. bankininkystės būdu, sumokėjus 1 ct. mokestį  - tai greičiausias būdas Jūsų asmens duomenų patikrinimui.
Kai Jūs gaunate pranešimą iš SB lizingo sistemos, kad galite įsigyti prekę, tada atliekate dar sykį pirkimą www.sportcom.lt sistemoje ir perkate prekes žymėdami apmokėjimo būdą „SB lizingas“.
Tada sisetema jus nukreips į SB lizingą, kur Jūs pasirinksite Jums tinkančias sąlygas.
Viską atlikę Jūs elektroniu paštu gausite vartojimo kredito sutartį, pagal kurią turite atsiskaityti su SB lizingu. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.
Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį.
Kurjeris pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi.
Taip pat prekes galite atvykti pasiimti patys adresu: Jonavos g. 260 - III aukšt. 327 kab., Kaunas LT-44131. Kur turėsite pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir pasiimti Jums priklausančias prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi.

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis:
el. paštu info@sportcom.lt
Nepavyko atlikti užsakymo? Visada galite prekę užsisakyti paskambine telefonu 📞 +370 69959859